Avatud uste päev Usuteaduse Instituudis

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 10. mail kõiki huvilisi avatud uste päevale. Loe edasi »

Peapiiskopi karjasekiri Kristuse ülestõusmise pühal, 21. aprillil 2019

"Aidaku Jumal, et rõõm ülestõusnud Issandast Jeesusest Kristusest võiks täita kõigi südamed, sest Jeesus on kinkinud meile usu ja lootuse, et meie surmapäeval ootab Ta meid ees oma kuningriigis, et olla paradiisis koos meie ja kõigi usklikega," soovib peapiiskop oma karjasekirjas. Loe edasi »

Viljandi praostina jätkab Marko Tiitus ja abipraostina Markus Haamer

18. aprillil toimunud Viljandi praostkonna sinodil valiti järgmiseks neljaks aastaks praostina jätkama Marko Tiitus ja abipraostina Markus Haamer. Loe edasi »

Peapiiskop Pariisi Jumalaema kiriku põlengust ja eestpalvest päästjate eest

Peapiiskop: kutsun eelseisvatel jumalateenistustel palvetama meie päästeameti päästjate pärast, kes väga sageli tule või muude ohtudega võideldes seavad ohtu oma elu ja tervise selleks, et kaitsta ja päästa inimesi ja nende vara. Kandkem nad palves Jumala ette ja palugem neile tervist, õnne ja Jumala hoidmist ohtudega silmitsi seistes. Loe edasi »

Prof Jaan Lahe loengud ja seminarid Mustamäe koguduses

Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses toimuvad iga kuu lõpul professor Jaan Lahe loengud kristlusest ja seminarid piiblitekstidest. Loe edasi »

Saku kiriku ehitusel löödi kopp maasse

Täna löödi Sakus maasse esmalt labidas, seejärel juba suurem kopp – algas kiriku ehitamine. Loe edasi »

Peapiiskop käis külas: 3. aprill, Torma kogudus

Möödunud kolmapäeval võttis peapiiskop Urmas Viilma suuna Tartu praostkonda, et külastada Torma Maarja koguduse õpetajat Mehis Pupartit ning kohtuda Jõgeva vallajuhtidega. Loe edasi »