Sofi Aršase isikunäitus Viimsi kirikus

13. jaanuaril Viimsi kirikus avatud Sofi Aršase isikunäitus "Kihid" jutustab eelkõige loo esmapilgul argistena tunduvatest detailidest kunstniku elu kindlas perioodis. Loe edasi »

Täna on viimane päev vaimulike konverentsile registreerimiseks

Juba tuleval nädalal, 22. - 23. jaanuarini toimub Nelijärvel vaimulike konverents. See on võimalus taas kord mõtteid vahetada ja kiriku jaoks olulistele teemadel kaasa mõelda. Loe edasi »

Jaanuaris alustab uus Piibliõppe kursus

EELK Misjonikeskus kutsub osalema juba viiendat korda toimuval aastasel piibliõppekursusel. Kohtumised leiavad aset jaanuarist novembrini (v.a juulikuus) ühel nädalavahetusel kuus. Loe edasi »

Ajaleht Eesti Kirik tähistab väärikat sünnipäeva

Juba 95 aastat on meie oma kirikuleht Eesti Kirik aidanud selgitada oma lugejatele kiriku- ja ühiskonnaelu küsimusi ja ergutanud mõttevahetust teoloogilistes ja kirikuelu küsimustes. Eesti Kirik on EELK häälekandjana rahvakiriklik leht, aga ka teoloogia, koguduseliikme, kristlase ja usust huvitatu leht. Loe edasi »

Eesti vanim kool saab 700-aastaseks

2019. aasta jaanuaris möödub 700 aastat Tallinna Toomkooli esmamainimisest Taani kuninga Erik VI Menvedi kirjalikus ürikus. Juubeliaasta avas kool täna Tallinna toomkirikus piduliku aktus-palvusega. Juubelile kohaselt peeti pidupäevakõnesid, toodi tervitusi ja toimus kooliõpilaste kontsert. Loe edasi »

Kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus “Inimese kasu”

Oru Mõisakoolis (EELK Tuhala Kaarli koguduse peatselt asutatav sihtasutus, evangeelne rahvaõpistu) toimub kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus teemal "mis tuleb inimesele kasuks?" ("kasu" sõnast "kasvama"). Loe edasi »