Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
Sofi Aršase isikunäitus Viimsi kirikus

13. jaanuaril Viimsi kirikus avatud Sofi Aršase isikunäitus "Kihid" jutustab eelkõige loo esmapilgul argistena tunduvatest detailidest kunstniku elu kindlas perioodis. Loe edasi »

Täna on viimane päev vaimulike konverentsile registreerimiseks

Juba tuleval nädalal, 22. - 23. jaanuarini toimub Nelijärvel vaimulike konverents. See on võimalus taas kord mõtteid vahetada ja kiriku jaoks olulistele teemadel kaasa mõelda. Loe edasi »

Jaanuaris alustab uus Piibliõppe kursus

EELK Misjonikeskus kutsub osalema juba viiendat korda toimuval aastasel piibliõppekursusel. Kohtumised leiavad aset jaanuarist novembrini (v.a juulikuus) ühel nädalavahetusel kuus. Loe edasi »

Ajaleht Eesti Kirik tähistab väärikat sünnipäeva

Juba 95 aastat on meie oma kirikuleht Eesti Kirik aidanud selgitada oma lugejatele kiriku- ja ühiskonnaelu küsimusi ja ergutanud mõttevahetust teoloogilistes ja kirikuelu küsimustes. Eesti Kirik on EELK häälekandjana rahvakiriklik leht, aga ka teoloogia, koguduseliikme, kristlase ja usust huvitatu leht. Loe edasi »

Eesti vanim kool saab 700-aastaseks

2019. aasta jaanuaris möödub 700 aastat Tallinna Toomkooli esmamainimisest Taani kuninga Erik VI Menvedi kirjalikus ürikus. Juubeliaasta avas kool täna Tallinna toomkirikus piduliku aktus-palvusega. Juubelile kohaselt peeti pidupäevakõnesid, toodi tervitusi ja toimus kooliõpilaste kontsert. Loe edasi »

Kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus “Inimese kasu”

Oru Mõisakoolis (EELK Tuhala Kaarli koguduse peatselt asutatav sihtasutus, evangeelne rahvaõpistu) toimub kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus teemal "mis tuleb inimesele kasuks?" ("kasu" sõnast "kasvama"). Loe edasi »