Konsistooriumis on külalised Saksamaa partnerkirikust

Alates esmaspäevast, 13. maist kuni nädala lõpuni on EELK-l külas delegatsioon Saksamaalt Kurhessen-Waldecki Evangeelsest Kirikust. Loe edasi »

Saarte praost on Anti Toplaan ja abipraost Rene Reinsoo

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) Saarte praostkonna sinod valis eilsel koosolekul eile teist ametiaega järjest ehk järgnevaks neljaks aastaks praostiks Anti Toplaane. Loe edasi »

Tartu Maarja kiriku taastamise I etapp on lõpetatud

2019. aasta jaanuari alguses alanud Tartu Maarja kiriku taastamise I etapp on jõudnud lõpule. Lammutatud on põranda aluspostid, rõdud, kiriku sisemuses tehtud väljakaeved, valatud taldmikud, ehitatud betoonplokkidest siseseinad, valatud vahelaed, trepid, ehitatud ajutised piirded kirikusaalile ja  käigutee peauksest. Loe edasi »

Urmas Viilma: Ristiinimese koalitsioonilepe

Peapiiskop Urmas Viilma: "Hinnates EKNi poolt tehtud ettepanekutega arvestamise suurt osakaalu koalitsioonileppes, julgen öelda, et Eestis tegutsevad kirikud võivad olla üle ootuste rahul, sest 2/3 ettepanekutest on piltlikult lülitatud valitsuse tööplaani." Loe edasi »

Ukraina luterliku kiriku delegatsioon käis EELKga tutvumas

Pühapäevast, 12. maist kuni teisipäeva, 14. maini külastas konsistooriumi Saksa juurtega Ukraina Evangeelse Luterliku Kiriku delegatsioon. Loe edasi »

Prof Jaan Lahe loengud ja seminarid Mustamäe koguduses

Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses toimuvad iga kuu lõpul professor Jaan Lahe loengud kristlusest ja seminarid piiblitekstidest. Loe edasi »