Jätkuvad kasvu-koolitused Oru mõisakoolis

Oru Mõisakoolis jätkub kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus teemal “mis tuleb inimesele kasuks?” (“kasu” sõnast “kasvama”). 6. aprillil toimuva koolituspäeva teemaks on "Surm ja hurm". Loe edasi »

Ilmunud on Pluss-ajakiri “Ärkamine”

Ilmunud on 2019. aasta kevadine Pluss-ajakiri teemal “Ärkamine”. Fookuses on küsimused: mida tähendab vaimulik ärkamine ning kuidas selleni jõuda? Ajakirja "kaanepoisiks" on hiljuti ordineeritud pastor Kristo Hüdsi teekond tavalisest teismelisest kirikuõpetajaks. Loe edasi »

Peapiiskop poliitikutele: kuulutage välja koalitsioonirahu!

Rahvusringhäälingu veebiportaalis ilmunud arvamusloos kutsub peapiiskop Urmas Viilma Eesti poliitikuid üles rahule. "Rahu saavutamiseks peavad relvad vaikima! Meie oludes tähendab see meediarahus kokkuleppimist," kirjutab ta. Loe edasi »

Peapiiskop saatis pearabi Shmuel Kotile avaliku vabanduskirja

Peapiiskop Urmas Viilma saatis Eesti pearabile Shmuel Kotile teda tabanud verbaalse rünnakuga seoses avaliku vabanduskirja. Peapiiskopi sõnul peavad Eestis end turvaliselt tundma kõikide religioonide esindajad. Loe edasi »

Tallinna praostkonna aasta teoks kuulutati Naissaare Püha Maarja kabeli taaspühitsemine