Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
Oru Evangeelse Rahvaõpistu teemapäev: “Palve ja/kui teraapia”

Oru Evangeelses Rahvaõpistus toimub laupäeval, 3. augustil Teemapäev „Palve ja/kui teraapia”. Loe edasi »

Marju Lepajõe ärasaatmine Tartu Jaani kirikus

Marju Lepajõe ärasaatmine toimub 17. juulil kell 12 Tartu Jaani kirikust. Loe edasi »

Vormsilased tähistavad pidustustega kiriku rajamise 800. aastapäeva

27. – 29. juulini on Vormsi saarel Suur Rootsi Päev 2019 ja Olavipäeva pidustused, mille raames tähistatakse ka Vormsi Püha Olavi kiriku rajamise 800. aastapäeva. Loe edasi »

Konsistooriumi kantselei lahtioleku ajad suvel

15. juulist 1. augustini on konsistooriumi kantselei suletud. Ülejäänud suve on kantselei avatud esmaspäevast neljapäevani 9-17, reedeti 9-15. Loe edasi »

Peapiiskop Urmas Viilma jutlus ESTO 2019 avajumalateenistusel

"Isegi kui oleme tänaseks erinevatel põhjustel rahvana laiali pillutatud üle kogu ilmakera igale mandrile ja igasse sadamasse, ei luba meie süda unustada, kes me oleme ja kust me tuleme," ütles peapiiskop Urmas Viilma XII ülemaailmsete eesti kultuuripäevade ESTO 2019 avajumalateenistusel Helsingi Toomkirikus. Loe edasi »

Lastetöötegijate suvepäevad “Lihtsalt kristlus”

Lastetöötegijate suvepäevad Saaremaal toimuvad Kihelkonna koolis 26. - 28. juulil. Sellel aastal tuleb juttu elu rütmist, tööst ja hingamisest ning sellest, kuidas rääkida ristiusu suurtest sõnadest ja tõdedest nii, et kõik aru saavad. Lasteprogrammis tutvutakse Püha Patriku looga. Loe edasi »

EELK Usuteaduse Instituut kutsub õppima kirikumuusika õppesse

EELK Usuteaduse Instituut kutsub õppima kirikumuusika õppesse D-, C- ja eelkursusele. Loe edasi »

Teema-ala “Eesti usk” on taas Arvamusfestivalil

Ka tänavuaastasel Arvamusfestivalil on olemas teema-ala "Eesti usk". Loe, millistel teemadel seal seekord kõneldakse. Loe edasi »

Anneta kogudusele mobiiliga!

Kogudustele annetuste tegemiseks ei pea olema kaasas sularaha ega isegi mitte pangakaarti – nüüdsest saab annetusi teha ka mobiilse annetuskeskkonna m-Tasku abil. Loe edasi »