« Tagasi sündmuste juurde

Lastetöötegijate stardipäev Tartus

Ürituse kuupäev: 22. september 2019

Lastetöötegijate sügisene stardipäev toimub pühapäeval, 22. septembril Tartu Pauluse kiriku ruumides (Riia 27).

Päevakava:

10.00 Jumalateenistus Tartu Pauluse kirikus. Pärast teenistust päev läheb edasi kiriku tiibhoone suures saalis.
11.30 Lõuna
12.30 Seminar “Tund enne tundi”: Kuidas panna paika pühapäevakooli- või lastetunni eesmärgid ja teha tunnist tervik? Kuidas seostada Piibli sõnumit laste igapäevaeluga? Kuidas kaasata lapsi tunni läbiviimisesse?
14.00 Kohvipaus
14.30 Seminar “Rahustavad ja teemat kinnistavad mängud”: Kuidas aidata lastel keskenduda? Kuidas tegevuse läbi aidata tunni teemal ja sõnumil meelde jääda? Mängud, arutelu ja kogemuste vahetamine.
14.00 Piiblikümblus ja lõpupalve
17.00 Koduteele

Oodatud on kõik, kes osalevad koguduse lastetöös või mõtlevad selle peale. Soovitame igal tulijal võtta kaasa oma kogudusest mõni leerilaps või lapsevanem või noor, kellest võiks saada abiline koguduse lastetöös!
Päeva osalustasu on 10 eurot, mis sisaldab toitlustamist ja materjale. Maksta võib sularahas koha peal või ülekandega EELK Laste- ja Noorsootöö Ühenduse kontole EE831010220035624014. Saame ka saata kogudusele arve, kui kogudus maksab osalustasu kinni.

Täpsem info ja registreerimine titta.hamalainen@eelk.ee või telefonitsi 534 24 277 hiljemalt 20.9. Palun anna registreerimisel teada, kui sul on mõni toiduallergia.