« Tagasi sündmuste juurde

Leeriaastapäev Viljandi Jaani koguduses

Ürituse kuupäev: 26. august 2018
Algus kell: 11.00

Viljandi Jaani koguduses jutlustab pühapäeval õpetaja Jaan Tammsalu ja tähistatakse leeriaastapäeva.

Pühapäeval, 26. augustil jutlustab Jaani kirikus õpetaja Jaan Tammsalu.
Kell 11 algavale leeriaastapäeva jumalateenistusele on oodatud Viljandi Jaani kirikus 1998. ja 2008. aastal leeriõnnistuse vastuvõtnud.

Leeriaastapäeva jumalateenistusele tulijatel on võimalus kohtuda vaimulikega, kes olid nende leeriõpetajad, astuda kodukiriku altari ette leeritõotust uuendama ja õnnistust vastu võtma, tänada Jumalat armu ja abi eest, mida nende aastate jooksul olete kogenud, olla peale jumalateenistust ühises lõunalauas, kohtuda leerikaaslastega.

Kõik koguduseliikmed on oodatud pühapäeva pühitsema ning kohtuma kunagise Jaani koguduse vaimuliku, praeguse Tallinna Jaani koguduse õpetaja ja Tallinna praosti Jaan Tammsaluga.

Jumalateenistusel teenivad praost Marko Tiitus, praost Jaan Tammsalu (jutlus), stud. theol. Anne Tamme ning organist Tuuliki Jürjo. Kõik on oodatud!