Ida-Harju praostiks valiti Margus Kirja, abipraostiks Tauno Kibur

Selle kevade viimasel sinodil Ida-Harju praostkonnas valiti üksmeelselt praostiks senine abipraost ja Jõelähtme koguduse õpetaja Margus Kirja, kes viimasel aastal on olnud ka praosti kohusetäitja.

Abipraostiks kinnitati Tuhala koguduse õpetaja Tauno Kibur. Peapiiskop Urmas Viilma sõnul on mõlemad mehed pikaaegse vaimulikutöö kogemusega ning valmis ühiselt Ida-Harju praostkonna juhtimist korraldama.

Sinodipäeva sisse juhatanud jumalateenistusel Jüri kirikus pidas pihikõne praosti kohusetäitja Margus Kirja, armulaua pühitses peapiiskop Urmas Viilma ja kaasa teenis ka Jüri koguduse õpetaja Tanel Ots. Sinodikoosolekut peeti Jüri koguduse värskelt restaureeritud kogudusemajas.

Lisaks praosti ja abipraosti valimisele andasid koguduste esindajad ülevaate möödunud aasta olulisematest sündmustest ning peapiiskop pidas ettekande.