Ilmunud on kristliku noorteajakirja Pluss sügisnumber

Ilmunud on kristliku noortajakirja Pluss 2019. aasta sügisene number teemal “Maast lahti!” Peateemaks: kuidas tulla välja mugavustsoonist ja lasta Jumalal end juhtida?

Ajakirjast saab lugeda veel: Erika Lucia Huda – stjuardessina peal pool pilvi. Kristlik folkbänd: Vikel Sukkel. Life laager – loovus ja usk. Persoon: Isaac Agaba. Valguse Tee noortekad ja Johannes Vergi. Piiblitegelane: Jaakob. 7 kutsumist ja läkitust. Kuidas peaks kristlane suhtuma materiaalsusesse? Kui hea kaasreisija oled? Piibliõpetus Craig Hamerilt: Kuidas räägib Jumal meiega tänapäeval?

Ajakirja on võimalik tellida posti teel koju. Tellimuse saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja leiad veel:

EELK Misjonikeskus (Tehnika 115, Tallinn)
EELK Tartu Pauluse kirik ja raamatupood (Riia 27, Tartu)
Raamatupood Logos (Narva mnt 51, Tallinn)
-Oma kodukoha rahvaraamatukogust
-Oma kogudusest
Plussi toimetusest

Ajakirja üksiknumber maksab 2.49 ja aastatellimus 8 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind.

Varasemaid ajakirju saad lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri