Jõuluõhtu jumalateenistuse teleülekanne tuleb seekord Rakverest

Sel aastal teeb Eesti rahvusringhääling (ETV kanalil) jõululaupäeva jumalateenistuse ülekande Rakvere Kolmainu kirikust.

Kell 17 algaval jumalateenistusel jutlustab peapiiskop Urmas Viilma, pealiturg on Viru praost ja Rakvere Kolmainu koguduse õpetaja Tauno Toompuu ning kaasa teenib ka diakon Valdek Hang.

Liturgilise koorina teenib Rakvere Kolmainu koguduse kirikukoor, organist Mart Siimer. Lisaks teenivad muusikalises osas kammerkoor “Solare” Elo Üleoja juhatamisel, laste- ja noortekoor “So-La-Re” Keio Soomelti juhatamisel ja keelpilliansambel.

Jõuluõhtu jumalateenistuse raadioülekanne toimub Vikerraadio vahendusel 24. detsembril kell 17 perejumalateenistuselt EELK Haapsalu Toomkirikust, kus teenivad EELK Lääne piirkonna piiskop Tiit Salumäe, Haapsalu Püha Johannese koguduse abiõpetaja Kristo Hüdsi, orelil Lia Salumäe, viiulil Merili Kisant, laulavad Haapsalu koguduse toomkoor Sirje Kaasiku juhatusel ning laulustuudio “Do-Re-Mi” lastekoor Anne Pääsukese juhatusel.