Kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus “Inimese kasu”

Tuhala koguduse õpetaja Tauno Kibur (EK foto)

Oru Mõisakoolis (EELK Tuhala Kaarli koguduse peatselt asutatav sihtasutus, evangeelne rahvaõpistu) toimub kasvu ja kasvatus-teemaline koolitus teemal “mis tuleb inimesele kasuks?” (“kasu” sõnast “kasvama”). Korraldajate sõnul on kursus suunatud õpetajatele ja lapsevanematele, väiksele ja suurele inimesele.

12. jaanuaril on teemaks UUE LEIDMINE VANAS

Päevakava:

• 09.30-10.30 – kuidas kuulata teist: last, kaasat, sõpra, kaasinimest…; mis on sellest “kasu”?
• 10.45-12.15 – kuulmine ja kuulamine…kasvamine;
• 12.30-13.30 – praktilisi harjutusi

Koolitus on jätk “Eetika ja kristlik lastekasvatus” kursusele koostöös Kitee Evangeelne Rahvaõpistuga (Soome); vt http://www.eestikirik.ee/alustab-uus-grupp-oppureid/

Kurusel osalemise eest palutakse teha annetus kuulaja vabal valikul. Seeläbi toetatakse Oru Mõisakooli (evangeelse rahvaõpistu) väljaehitamist Oru mõisas.

Soovitav eelregistreerimine 6. jaanuarini 2019 e-posti aadressil tauno.kibur@eelk.ee.