Usuteaduse Instituut kutsub peretööalasele täiendusõppe kursusele “Paarisuhte ehituskivid”

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 21. septembril peretööalasele täiendusõppe kursusele “Paarisuhte ehituskivid”. Koolituse viib läbi EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala.

Koolitusele on oodatud vaimulikud, hingehoidjad, perenõustajad ja teised peretööst huvitatud koguduste töötegijad.

Käsitletakse paarisuhte dünaamikat ning toetusvõimalusi selle erinevates etappides. Tutvustatakse peretöö erinevaid võimalusi koguduses, sealhulgas kogudustes läbiviidava koolituse “Paarisuhte ehituskivid” põhimõtteid ja metoodikat.

Koolitus toimub EELK Usuteaduse Instituudis (Pühavaimu 6, Tallinn) laupäeval, 21. septembril kell 10-17.

Osalustasu on 18 EUR (sisaldab lisaks koolitusele ka lõunasöögi ja kohvipausi).

Registreeruda hiljemalt 19.09.2019. Elektrooniline registreerumisvorm asub SIIN.

Lähem info:

Kerstin Kask