Vaimulike konverents kutsub

22.-23. jaanuarini saavad vaimulikud taas kokku Nelijärvel, kus toimub vaimulike konverents ja arutletakse üheskoos kiriku jaoks olulisi küsimusi. Seekordse konverentsi teema „Seest välja“ sisaldab nii kiriku misjoniküsimusi kui sedagi, kuidas oma sõnumit muutuvas maailmas paremini kuuldavaks teha.

Põhiettekanded on dr Arne Hiobilt, dr Ain Riistanilt ja isa Rein Õunapuult katoliku kirikust. Lauluraamatu koostamise seisust kõnelevad Marko Tiitus ja Eerik Jõks.

Uuendatud muinsuskaitseseadust tutvustab muinsuskaitseameti juht Siim Raie. Haldusreformi mõjudest kirikule ja kogudustele kõneleb Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus, kaasettekandja on Saarte praost Anti Toplaan. Peapiiskop Urmas Viilma ja minister Janek Mäggi räägivad kiriku ja riigi suhete teemal. Oma lauludega astub üles Juhani Jaeger.

Lisaks ettekannetele toimuvad tavapäraselt erinevad töötoad ja valitakse aasta vaimulik.

Täpsema programm ja registreerimisleht on kiriku töötegijatele avatud EELK siseveebis http://www.eelk.ee/siseveeb/et/konverentsid/vaimulike-konverents/vaimuli…