Valga kirik soojaks!

Toeta soojuskiirguri soetamist Valga Jaani kirikusse!

Enamik Eestimaa kirikuid on talvel jääkülmad. Soe kirik tundub kättesaamatu unistus. 2017. aastast lõpetas Valga Peetri-Luke kogudus kiriku bullerjaniga kütmise selle vähese tõhususe tõttu. Selleks, et linna pühakoda saaks kasutada ka külmal ajal jumalateenistusteks, kiriklikeks talituseks, kontsertideks ja muudeks avalikeks üritusteks, võtab kogudus kiriku kütmiseks kasutusele Weltem infrapuna soojuskiirgurid.

Ühe kiirguri on kirikule ostnud SA Valga Jaani Kiriku Renoveerimine.
Teine kiirgur ostetakse Rahandusministeerium Kohaliku Omaalgatuse Programmi vahenditest.
Kolmanda kiirguri jaoks on Valga kogudusel olemas 1582 eurot. Palume annetajate abi puuduoleva summa – 800 euro – kokku kogumiseks.

Täname, et aitate Valga linnakirikusse sooja saada!

Täiendavat teavet Valga koguduse kohta leiad siit:
Valga kogudus
Valga praostkond facebook´is

ANNETAMISE VÕIMALUSED:

• „Anneta“ lingi kaudu. Interneti-kaardimakse puhul kontrollige eelnevalt, et kaart oleks internetimakseteks avatud ning liidetud turvaliste internetiostude programmiga. Annetused vahendatakse EveryPay interneti-kaardimakse platvormi kaudu. EveryPay toetab Visa ja MasterCard Credit ja Debit kaarte.
  • Pangaülekanne:
    arvelduskonto EE297700771001801320
    märksõna: „Valga kirik“

Vabalt valitud summas annetuse saab teha nimelise või nimetu.
Kui soovite, et edastame annetuse Maksu- ja Tolliametile tuludeklaratsioonis esitamiseks, palume, et märgiksite ka oma isikukoodi.