Kirikumuusikute konverents ja EELK Lauluraamatukonverents

26.–27. oktoobril 2018 Tartu Pauluse kirikus

Tere tulemast registreerimislehele, kus saate ennast kirja panna Kirikumuusikute konverentsile ja/või EELK Lauluraamatukonverentsile. Konverentsid toimuvad ühisettevõtmisena 26.–27. oktoobril 2018 Tartu Pauluse kirikus. Korraldajateks on EELK Lauluraamatukomisjon ja EELK Kirikumuusika Liit.

Kirikumuusikute konverents – 26. oktoober kell 10.30–15.30; osavõtutasu 10 eurot (üliõpilased ja pensionärid 7 eurot) sisaldab konverentsi programmi, konverentsi materjale, lõunat ja kohvipausi. Registreerumise tähtaeg on 8. oktoober.
Konverentsi keskteljeks on EELK Kirikumuusika Liidu 25. aastapäev. Vaadatakse tagasi organisatsiooni minevikule, analüüsitakse olevikutegevusi ja kiigatakse tulevikku. Seoses EELK koostatava lauluraamatuga (vt. allpool) räägitakse uuest koraaliraamatust. Samuti arutletakse erinevate küsimuste üle, mis on kirikumuusika valdkonnas praegu aktuaalsed. Ettekandjateks on Marika Kahar, Maris Oidekivi-Kaufmann, Tuuliki Jürjo, Pille Metson jt.

EELK Lauluraamatukonverents – algus 26. oktoobril kell 15.00; lõpp 27. oktoobril kell 19.00; osavõtutasu 35 eurot (üliõpilased ja pensionärid 30 eurot) sisaldab konverentsi programmi, konverentsi materjale ja toitlustust. Osavõtutasu ei sisalda majutust. Registreerumise tähtaeg on 8. oktoober.
Konverentsi eesmärgiks on avada laiapõhjaline arutelu EELK koostatava lauluraamatu teemadel. Lauluraamat ilmub aastal 2025. Ettekandjateks on Marko Tiitus; Toomas Siitan, Anu Kõlar, Toomas Paul, Kristiina Ross (ühisettekanne); Rein Veidemann; Thomas-Andreas Põder; Joel Siim; Mart Jaanson; Tuuliki Jürjo ja Pille Raitmaa (ühisettekanne), Kadri Hunt; Marju Kõivupuu ja Janika Oras (ühisettekanne); Gustav Piir; Siret Rutiku; Eerik Jõks; Liina Kilemit; Kinga Marjatta Pap.
Korraldajate sooviks on, et kellelgi ei jääks rahapuuduse pärast konverentsile tulemata. Seepärast on võimalik korraldajatelt taotleda prii osavõttu. Enne sellise taotluse esitamist korraldajatele oleks väga soovitav küsida abi oma koguduse ja/või praostkonna käest.

Registreerudes mõlemale konverentsile on osavõtutasu 40 eurot, üliõpilastele ja pensionäridele 30 eurot. Alates 1. oktoobrist on registreerimistasu kõigile 50 eurot. Registreerumise tähtaeg on 8. oktoober.

„Kirikulauluturg“ – Konverentsi raames toimub 26. oktoobri õhtul „Kirikulauluturg“, kus kõikidel soovijatel on Pauluse kiriku erinevates ruumides võimalik nii teoorias kui praktikas tutvustada oma ideid seoses kirikulauluga. Kes soovib osaleda, peaks registreeruma sellel leheküljel või kirjutama Eerik Jõksile hiljemalt 1. augustiks 2018.

Registreerimisleht

Soovin registreeruda AINULT Kirikumuusikute konverentsile 26. oktoobril 2018 Tartu Pauluse kirikus (10/7 eurot)

Soovin registreeruda AINULT EELK Lauluraamatukonverentsile, 26.–27. oktoobril 2018 Tartu Pauluse kirikus (35/30 eurot)

Soovin registreeruda MÕLEMALE konverentsile (40/30 eurot)

Soovin registreeruda „Kirikulauluturule“

Palun kirjeldage lühidalt oma ideed, mida Te soovite tutvustada

Eesnimi*

Perekonnanimi*

Amet*

E-post*

Telefon*

Kogudus

Olen üliõpilane

Olen pensionär

Seoses rahaliste raskustega soovin taotleda prii osavõttu

Registreerimistasu palutakse esimesel võimalusel kanda EELK Kirikumuusika Liidu arveldusarvele:
LHV pank EE357700771001558712
Saaja: EELK Kirikumuusika Liit
Selgitus: Kirikumuusikakonverentsi osalustasu

Soovin arvet osavõtumaksu jaoks. Palun esitage arve:

NB! Arvega tasumisel mitte teha ülekannet enne arve saamist, tasumisel viidata arve numbrile.

Erisoovid toitlustuse osas, nt. taimetoit või erinevad allergiad:

Täiendav teave:
Kirikumuusikute konverents – Tuuliki Jürjo, kirikumuusikaliit@gmail.com